مدیریت ایمنی: آن روزي پايانش خوش است که حادثه اي رخ ندهد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

معرفی

تاریخچه فعالیت شرکت

شرکت خدمات فرودگاهی کوشا کیش در تاریخ 1389/06/16 طی شماره 8550 بصورت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی واقع در منطقه آزاد کیش به ثبت رسیده است. به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 90/9/21 نام شرکت از خدمات فرودگاهی کوشا کیش (سهامی خاص) به شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش (سهامی خاص) تغییر یافت.

فعالیت اصلی شرکت

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 3 اساسنامه عبارت است از:

ارائه کلیه خدمات فرودگاهی در فرودگاه های داخل و خارج از قبیل هندلینگ هواپیما، ارائه سرویس و خدمات جابجایی مسافر و خدمه پروازی، ارائه سرویس کترینگ مسافر و خدمه پرواز، خدمات صدور کارت پرواز و رسید اثاثیه مسافرین در پشت کانترها، حمل اثاثیه مسافران از هواپیما به ترمینال و بالعکس، سرویس تمیز کردن هواپیما برابر استانداردهای بین المللی.

اداره اماکن در فرودگاه های کشور

خرید و فروش ماشین آلات، لوازم یدکی و تجهیزات زمینی یا هوایی مربوط به امور خدمات فرودگاهی به منظور بازسازی و نوسازی تجهیزات و ناوگان با توجه به نیازهای شرکت.

اجاره، احداث و بهره برداری از انبار، ترمینال مسافری و بار، سردخانه و ساختمان با توجه به نیازهای شرکت.

اخذ تسهیلات و اعتبار از بانک ها و موسسات اعتباری.

انجام هر گونه مشارکت، سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی.

تاسیس شرکت، ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور

اخذ نمایندگی تجاری کلیه کالاهای مجاز داخلی و خارجی.

شرکت در مناقصه ها و مزایده های سازمان های دولتی و خصوصی داخلی و خارجی.

انجام کلیه عملیاتی که بطور مستقیم و یا غیر مستقیم برای اهداف شرکت لازم و مفید بوده یا در جهت اجرای موضوع فعالیت شرکت ضرورت داشته باشد.

وضعیت پرسنلی شرکت همراه کوشا کیش

در حال حاضر بدون احتساب نیروهای در نظر گرفته شده برای فرودگاه های امام خمینی و اهواز 800 نفر پرسنل مشغول به کار می باشند و با شروع فعالیت در فرودگاه های مذکور این رقم به 1400 نفر خواهد رسید و رشد خوبی در کارآفرینی و اشتغال جوانان متخصص می باشد.

 

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .