مدیریت ایمنی: اهميت و فوريت هر کاري چندان زياد نيست که نتوان آن را به اين طريق بي خطر انجام داد.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

جذب نیروی انسانی

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیششرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش جهت تکمیل کادر عملیاتی خود در فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) از افراد واجد شرایط زیر به منظور اشتغال در واحد پذیرش مسافر و لودکنترل پرواز دعوت به همکاری می نماید. [...]

 

 

 

 

ادامه مطلب: جذب نیروی انسانی

برگزاری دوره کالای خطرناک در ایستگاه کیش

 برگزاری دوره کالای خطرناک در ایستگاه کیشبه گزارش روابط عمومی و امور رایانه IT ایستگاه کیش،طی برنامه ریزی های واحد آموزش شرکت، دوره کالای خطرناک به مدت سه روز در 24 ساعت در ایستگاه کیش برگزار گردید.

این دوره که مدرس آن از هواپیما کشوری می باشد موارد پایه و معرفی کالای خطرناک، معرفی کتب DGR و نحوه استفاده از آن، علائم،جداول، بسته بندی کالای خطرناک و... توضیح و آموزش داده شد.

در انتهای دوره آزمونی برگزار گردید و به نفرات قبول شده مدرک شرکت در دوره داده خواهد شد.

 

ارائه سرویس خدمات هندلینگ به ایرلاین جورجیا در پرواز اهواز به تفلیس

ارائه سرویس خدمات هندلینگ به ایرلاین جرجیا در پرواز اهواز به تلفیس به گزارش ایستگاه اهواز، شب گذشته پرواز اهواز به تفلیس هواپیمایی جرجیا با 125 مسافر توسط شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش انجام گردید.

این چندمین بار است که شرکت همراه کوشا به ایرلاین های خارجی به ارائه خدمات می پردازد و در سال گذشته به ایرلاین فلای بغداد در پرواز بغداد-کیش-بغداد نیز خدمات هندلینگ ارائه کرده بود.

 

ارائه سرویس خدمات هندلینگ هواپیمای کارگو آنتونوف در فرودگاه کیش

 ارائه خدمات هندلینگ شرکت همراه کوشا کیش به هواپیمای کارگو آنتونوف ایرلاین در فرودگاه کیشبه گزارش روابط عمومی ایستگاه کیش، شب گذشته هواپیمای آنتونوف ایرلاین که حامل بار کارگو بود در جزیره کیش به زمین نشست و کلیه خدمات هندلینگ این پرواز توسط شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا انجام گردید.

ایستگاه کیش همواره با تجهیزات و نیروی انسانی متخصص پذیرای ایرلاین های داخلی و خارجی در پروازهای مسافربری و کارگو می باشد.

 

برگزاری جلسه هفتگی سرپرستان ایستگاه کیش

برگزاری جلسه هفتگی سرپرستان ایستگاه کیشبه گزارش روابط عمومی ایستگاه کیش،جلسه هفتگی این ایستگاه طبق روال در تاریخ 12 تیر ماه به مدت دو ساعت با حضور سرپرستان واحدهای مختلف ایستگاه کیش برگزار گردید.

ادامه مطلب: برگزاری جلسه هفتگی سرپرستان ایستگاه کیش

برگزاری دوره مقدماتی لودکنترل در ایستگاه اصفهان

برگزاری دوره مقدماتی لودکنترل در ایستگاه اصفهانبه گزارش واحد آموزش و تضمین کیفیت، دوره مقدماتی لودکنترل در تاریخ 6 الی 9 تیرماه به مدت 4 روز در مدت زمان 30 ساعت برای 18 نفر از کارکنان واحد لود کنترل ایستگاه اصفهان شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش برگزار گردید.

ادامه مطلب: برگزاری دوره مقدماتی لودکنترل در ایستگاه اصفهان

تماس با ما

آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد

شرکت خدمات فرودگاهی همراه کوشا کیش

تلفن: 02144631383

شماره فاکس: 02189776959

ایمیل: info[at]koushakish[.]com

+ آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 18 مهر 2017 1:03:09 ب ظ .